Wspólnota Mieszkaniowa Nieruchomości Plac Konstytucji 6 w Warszawie

Aktualności
 
 
Galeria zdjęć

Zdjęcia i informacje dotyczące historii terenów, na których znajduje się Plac Konstytucji, do lat czterdziestych XX wieku, znajdują się na podstronie Zanim powstał MDM.

Zdjęcia i informacje dotyczące okresu planowania i budowy Marszałkowskiej Dzielnicy Mieszkaniowej w latach 1950-1952, ze szczególnym uwzględnieniem budynku przy Pl. Konstytucji 6, znadują się na podstronie Budowa MDM.

Zdjęcia i informacje dotyczące budynku przy Pl. Konstytucji 6 oraz jego otoczenia, od momentu oddania do użytku w 1952 r. aż do XXI wieku, znajdują się na podstronie W PRL i później.

Zdjęcia i informacje dotyczące obecnego stanu budynku przy Pl. Konstytucji 6 oraz planów na przyszłość dotyczących terenów MDM znajdują się na podstronie Dziś i jutro.

Wszystkie zdjęcia publikowane w niniejszej galerii, pochodzące z ogónodostepnych serwisów internetowych, zaopatrzone są w informacje na temat źródła oraz link prowadzacy do strony, z której zostały zaczerpnięte. Nie dokonano żadnych zmian technicznych ani opracowania zdjęć z serwisów ogólnodostepnych. Publikacja ich na stronie Wspólnoty Mieszkaniowej Nieruchomosci Plac Konstytucji 6 w Warszawie nie służy wykorzystywaniu ich do jakichkolwiek celów komercyjnych i ma jedynie charakter informacyjno-edukacyjny.